NXP USA Inc.
제품 번호:
TEA2093TS/1Z
제조업체:
패키지:
SC-74
배치:
-
설명:
IC SYNC RECTIFIER CTRL 6-TSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
3000
$0.428364
$1285.092
6000
$0.406952
$2441.712
15000
$0.395096
$5926.44
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier |
| Current - Supply | 1.6 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-74 |
| Series | Automotive |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 38V |
| Base Product Number | TEA2093 |