Traco Power
제품 번호:
TEQ 20-7215WIR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC/DC CONVERTER 24V 20W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$140.087
$140.087
10
$137.8678
$1378.678
25
$128.97314
$3224.3285
50
$124.526
$6226.3
100
$118.5961
$11859.61
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 93°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial), Railway |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Voltage - Isolation | 2.25 kV |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.06" L x 2.25" W x 1.03" H (103.1mm x 57.2mm x 26.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 833mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 43V |
| Series | TEQ 20WIR (20W) |
| Power (Watts) | 20W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 87% |
| Mfr | Traco Power |
| Package | Box |
| Base Product Number | TEQ 20 |