TDK Corporation
제품 번호:
TF4131HU-701Y18R0-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 18A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 120°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.614" W (40.00mm x 41.00mm) |
| Height (Max) | 1.220" (31.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Series | TF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 18A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |