NXP USA Inc.
제품 번호:
TFA9879HN/N1,118
제조업체:
패키지:
24-HVQFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC AMP CLSS D MONO 2.75W 24HVQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.584
$2.584
10
$2.31705
$23.1705
25
$2.18614
$54.6535
100
$1.862665
$186.2665
250
$1.748988
$437.247
500
$1.530355
$765.1775
1000
$1.268003
$1268.003
2500
$1.180556
$2951.39
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 2.75W x 1 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 24-HVQFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Features | Depop, Digital Inputs, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Tone and Volume Control |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TFA9879 |