East Electronics
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.976
$1.976
10
$1.6245
$16.245
25
$1.482
$37.05
50
$1.406
$70.3
100
$1.3015
$130.15
500
$1.1305
$565.25
1000
$1.064
$1064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Current - Supply | 70mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.205" Dia (30.60mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 14V |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 9V, 290cm |
| Mfr | East Electronics |
| Operating Mode | Continuous |
| Frequency | 2.9 ~ 3.4kHz |
| Package | Tray |