t-Global Technology
제품 번호:
TG-A1250-20-20-2.0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 20MMX20MM GREEN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.147
$2.147
10
$2.08905
$20.8905
25
$2.03262
$50.8155
50
$1.91995
$95.9975
100
$1.8069
$180.69
250
$1.694002
$423.5005
500
$1.637534
$818.767
1000
$1.46813
$1468.13
5000
$1.439896
$7199.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | Multi |
| Shape | Square |
| Digi-Key Storage | - |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Green |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 20.00mm x 20.00mm |
| Material | Silicone |
| Thermal Conductivity | 12.5W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0790" (2.000mm) |
| Series | TG-A1250 |
| Type | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | TG-A1250 |