/ Pads, Sheets / TG-A1250-30-30-5.0
minImg
TG-A1250-30-30-5.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A1250-30-30-5.0
제조업체:
t-Global Technology
설명:
THERM PAD 30MMX30MM GREEN
재고 : 20
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Green
Backing, Carrier -
Outline 30.00mm x 30.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 12.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.197" (5.00mm)