/ Pads, Sheets / TG-A1660-160-160-2.0
minImg
TG-A1660-160-160-2.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A1660-160-160-2.0
설명:
THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Usage Multi
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 160.00mm x 160.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 16.6W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0790" (2.000mm)