/ Pads, Sheets / TG-A1660-20-20-2.0
minImg
TG-A1660-20-20-2.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A1660-20-20-2.0
설명:
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
재고 : 84
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
Usage Multi
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 20.00mm x 20.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 16.6W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)