/ Pads, Sheets / TG-A2030-15-15-0.5
minImg
TG-A2030-15-15-0.5
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A2030-15-15-0.5
제조업체:
t-Global Technology
설명:
THERM PAD 15MMX15MM WHT
재고 : 2707
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier -
Outline 15.00mm x 15.00mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0197" (0.500mm)