/ Pads, Sheets / TG-A38KF-190-140-1.0
minImg
TG-A38KF-190-140-1.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A38KF-190-140-1.0
설명:
THERM PAD 190MMX140MM BLUE
Usage Multi
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 190.00mm x 140.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 3.3W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)