/ Pads, Sheets / TG-A38KX-385-285-3.0
minImg
TG-A38KX-385-285-3.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A38KX-385-285-3.0
제조업체:
t-Global Technology
설명:
THERM PAD 385X285MM BLUE
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Multi
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 385.00mm x 285.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 3.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)