/ Pads, Sheets / TG-A4040-310-310-5.0
minImg
TG-A4040-310-310-5.0
t-Global Technology
제품 번호:
TG-A4040-310-310-5.0
제조업체:
t-Global Technology
설명:
THERM PAD 310MMX310MM BLUE
재고 : 1
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 310.00mm x 310.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 4.2W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.197" (5.00mm)