t-Global Technology
제품 번호:
TG-AH486-25-25-9.0-0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.2515
$2.2515
10
$2.19355
$21.9355
25
$2.13484
$53.371
50
$2.01609
$100.8045
100
$1.89753
$189.753
250
$1.778932
$444.733
500
$1.719614
$859.807
1000
$1.541726
$1541.726
5000
$1.512077
$7560.385
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 25.00mm x 25.00mm |
| Material | Silicone Elastomer |
| Thermal Conductivity | 3.2W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.354" (9.00mm) |
| Series | H48-6 |
| Type | Conductive Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | Date of Purchase |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | TG-AH486 |