t-Global Technology
제품 번호:
TG-NSP50-4OZ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
NON-SILICONE THERMAL PUTTY 4OZ D
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$49.381
$49.381
10
$46.474
$464.74
25
$43.5689
$1089.2225
50
$40.66437
$2033.2185
100
$39.212105
$3921.2105
250
$37.033622
$9258.4055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usable Temperature Range | -40°F ~ 392°F (-40°C ~ 200°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Gray |
| Thermal Conductivity | 5.40W/m-K |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4 oz Tube |
| Product Status | Active |
| Series | TG-NSP50 |
| Type | Non-Silicone Putty |
| Shelf Life Start | - |
| Shipping Info | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Features | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TG-NSP50 |