t-Global Technology
제품 번호:
TG-T1000-53-53-0.25-5PT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM TAPE 53X53MM W/ADH WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.608
$0.608
10
$0.5833
$5.833
25
$0.55404
$13.851
50
$0.5396
$26.98
100
$0.532285
$53.2285
250
$0.495862
$123.9655
500
$0.466697
$233.3485
1000
$0.42295
$422.95
5000
$0.408367
$2041.835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | 77°F (25°C) or Below |
| Usage | Multi |
| Shape | Square |
| Digi-Key Storage | - |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Outline | 53.00mm x 53.00mm |
| Material | Acrylic Elastomer |
| Thermal Conductivity | 1.0W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| Series | TG-T1000 |
| Type | Tape |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Adhesive - Both Sides |