Marlow Industries, Inc.
제품 번호:
TG12-6-01L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TEG GENERATOR 40.13X40.13X3.91MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.856
$30.856
5
$28.9237
$144.6185
10
$28.22355
$282.2355
25
$27.17152
$679.288
50
$26.47042
$1323.521
100
$25.769225
$2576.9225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 200°C |
| Voltage - Max | 1.9 V |
| Delta Tmax @ Th | - |
| Qmax @ Th | 0.9W @ 50°C |
| Current - Max | 1.1 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 44.70mm L x 40.13mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 3.82 Ohms |
| Series | TG12-6 |
| Mfr | Marlow Industries, Inc. |
| Features | Lead Wires, Lapped |
| Height | 3.91mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | TG12 |