t-Global Technology
제품 번호:
TG6060-D-1000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SILICONE PUTTY 1KG BLUE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Usable Temperature Range | -58°F ~ 356°F (-50°C ~ 180°C) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Digi-Key Storage | - |
| Color | Blue |
| Thermal Conductivity | 6.30W/m-K |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 1 kg Container |
| Product Status | Active |
| Series | TG6060 |
| Type | Silicone Putty |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Shipping Info | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Features | - |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Box |