t-Global Technology
제품 번호:
TGH-0137-02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
ALUMINIUM HEAT SINK 25.6X13.7MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.472" (12.00mm) |
| Series | TGH |
| Type | Board Level, Vertical |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.008" (25.60mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | PC Pin |
| Width | 0.539" (13.70mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |
| Base Product Number | TGH-0137 |