Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
THA442M035AC0C
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 4400UF 20% 35V FLATPACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.9805
$22.9805
10
$21.77305
$217.7305
50
$18.74939
$937.4695
100
$17.53966
$1753.966
500
$15.725255
$7862.6275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.8 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.118" L x 0.953" W (53.80mm x 24.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 70mOhm @ 120Hz |
| Series | THA |
| Package / Case | FlatPack |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.08 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 4400 µF |
| Package | Bulk |