Texas Instruments
제품 번호:
THS6062CDGN
제조업체:
패키지:
8-HVSSOP
배치:
-
설명:
IC RECEIVER 0/2 8MSOPPOWERPAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
38
$7.657
$290.966
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-HVSSOP |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 5V ~ 15V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Bulk |
| Protocol | DSL |
| Base Product Number | THS6062 |