Texas Instruments
제품 번호:
THS7353PW
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC AMP MPLEX AMP 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Applications | 2:1 Multiplexer-Amplifier |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 150 MHz |
| Slew Rate | 300V/µs |
| Current - Supply | 18.8 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 85 mA |
| Base Product Number | THS7353 |