Brady Corporation
제품 번호:
THT-750-403
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
THT-750-403-WT (0.75"X100')
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$48.184
$48.184
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Printer Name | i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300 |
| Applications | General |
| Product Status | Active |
| Series | Brady® |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 1.197" (30.40mm) |
| Mfr | Brady Corporation |
| Material - Body | Paper |
| Package | Bulk |
| Label Type | Continuous |
| Width | 0.750" (19.05mm) |
| Diameter - Label | - |
| Base Product Number | THT-750 |
| Color - Background | White |
| Location | Indoor |