Bourns Inc.
제품 번호:
TISP4P020L1NR-S
제조업체:
패키지:
SOT-23-5
배치:
-
설명:
THYRISTOR 12V 30A SC74A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.6783
$6.783
100
$0.51984
$51.984
500
$0.41097
$205.485
1000
$0.328776
$328.776
2000
$0.297958
$595.916
5000
$0.2774
$1387
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 18 A |
| Current - Hold (Ih) | 10 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Off State | 12V |
| Series | - |
| Current - Peak Pulse (8/20µs) | 30 A |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Capacitance | 6pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | 20V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TISP4P |