Bourns Inc.
제품 번호:
TISP61521DR-S
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
THYRISTOR 175V 30A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.235
$1.235
10
$1.10295
$11.0295
100
$0.85975
$85.975
500
$0.710201
$355.1005
1000
$0.56068
$560.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 30 A |
| Current - Hold (Ih) | 150 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Off State | 175V |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Capacitance | 100pF |
| Number of Elements | 2 |
| Voltage - Breakover | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TISP615 |