NXP USA Inc.
제품 번호:
TJF1052IT/5Y
제조업체:
패키지:
16-SO
배치:
-
설명:
DGTL ISOL 5000VRMS 2CH CAN 16SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.479
$6.479
10
$5.85485
$58.5485
25
$5.58296
$139.574
100
$4.847565
$484.7565
250
$4.62973
$1157.4325
500
$4.221211
$2110.6055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 1/1 |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 20kV/µs |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Pulse Width Distortion (Max) | - |
| Isolated Power | No |
| Series | - |
| Type | CAN |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Data Rate | 2Mbps |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.25V |
| Channel Type | Unidirectional |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | - |
| Base Product Number | TJF1052 |