E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.42845
$4.2845
25
$0.40356
$10.089
100
$0.35017
$35.017
250
$0.31768
$79.42
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Rectangular, Button |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | DPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL2233 |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Color - Actuator/Cap | White |