Texas Instruments
제품 번호:
TL4051A12IDBZT
제조업체:
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.85
$2.85
10
$2.55835
$25.5835
25
$2.413
$60.325
100
$2.056085
$205.6085
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 12 mA |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 20µVrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 65 µA |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | TL4051 |