Texas Instruments
제품 번호:
TLC69662RTWR
제조업체:
패키지:
24-WQFN (4x4)
배치:
-
설명:
32 MINI-LED MATRIX LOCAL DIMMING
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6955
$3.6955
10
$3.32025
$33.2025
25
$3.1388
$78.47
100
$2.720325
$272.0325
250
$2.580846
$645.2115
500
$2.315796
$1157.898
1000
$1.953076
$1953.076
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | Constant Current |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-WQFN (4x4) |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 16 |
| Series | TLC696x2 |
| Type | Linear |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output | 50V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | - |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 60mA |