Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
TLDR4900
패키지:
3mm
배치:
-
설명:
LED RED CLEAR 3MM T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.33345
$3.3345
100
$0.220875
$22.0875
1000
$0.170554
$170.554
2000
$0.154118
$308.236
5000
$0.14384
$719.2
10000
$0.1387
$1387
25000
$0.136648
$3416.2
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 648nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 32° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 200mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 6.40mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TLDR4900 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |