Infineon Technologies
제품 번호:
TLE8386ELXUMA1
제조업체:
패키지:
PG-SSOP-14-EP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BOOST 14-SSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | PG-SSOP-14-EP |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Duty Cycle (Max) | 93% |
| Control Features | Enable, Frequency Control |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 14-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 500kHz |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.75V ~ 45V |
| Base Product Number | TLE8386 |