Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
TLHG4200
패키지:
T-1
배치:
-
설명:
LED GREEN CLEAR 3MM T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9595
$0.9595
10
$0.62415
$6.2415
100
$0.408975
$40.8975
1000
$0.322905
$322.905
2000
$0.301378
$602.756
5000
$0.290614
$1453.07
10000
$0.286311
$2863.11
25000
$0.279851
$6996.275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 44° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 6.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Series | TLH.42 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TLHG4200 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |