Vishay Semiconductor Opto Division
제품 번호:
TLHG5400
패키지:
T-1 3/4
배치:
-
설명:
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.418
$0.418
10
$0.27455
$2.7455
100
$0.18335
$18.335
500
$0.126806
$63.403
1000
$0.105678
$105.678
2000
$0.095114
$190.228
5000
$0.089822
$449.11
10000
$0.0819
$819
25000
$0.076618
$1915.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 569nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Current - Test | 10mA |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 12.80mm |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | TLH.54 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TLHG5400 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |