TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
TLM2HER01JTE
패키지:
2010
배치:
-
설명:
RES 0.01 OHM 5% 3/4W 2010
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.46835
$4.6835
25
$0.40166
$10.0415
50
$0.36138
$18.069
100
$0.314545
$31.4545
250
$0.281048
$70.262
500
$0.227506
$113.753
1000
$0.184015
$184.015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.029" (0.73mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | TLM, CGS |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TLM2 |