Tripp Lite
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.658
$37.658
5
$36.518
$182.59
10
$34.80705
$348.0705
25
$34.23648
$855.912
50
$33.09515
$1654.7575
100
$30.356205
$3035.6205
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Steel |
| Approval Agency | cULus |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Floor, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Series | Power It!™ |
| Type | Outlet Strip |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | - |
| AC Outlets | 6 |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |