Tripp Lite
제품 번호:
TLP104USB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1-OUTLET SURGE PROTECTOR WITH 2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.0025
$18.0025
5
$16.9746
$84.873
10
$16.4597
$164.597
25
$15.6883
$392.2075
50
$15.43104
$771.552
100
$14.91671
$1491.671
250
$13.682204
$3420.551
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Plastic |
| Approval Agency | cUL, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Floor, Wall |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Outlet Strip, Surge Protector |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 450J |
| AC Outlets | 1 |
| Cord Length | 4' (1.22m) |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | 2-USB Charging Ports |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |