Isocom Components 2004 LTD
제품 번호:
TLP621X
패키지:
-
배치:
-
설명:
OPTOISO 5.3KV TRANS 4DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.3325
$3.325
100
$0.19133
$19.133
1000
$0.14971
$149.71
2000
$0.137237
$274.474
5000
$0.124754
$623.77
10000
$0.116442
$1164.42
25000
$0.11228
$2807
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs, 3µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5300Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 55V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Isocom Components 2004 LTD |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs, 3µs |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | TLP621 |