Texas Instruments
제품 번호:
TLV2217-25KVURG3
제조업체:
패키지:
TO-252-3
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2500
$0.574028
$1435.07
5000
$0.545328
$2726.64
12500
$0.524828
$6560.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| PSRR | 62dB (120Hz) |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 500mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-252-3 |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 500mA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TLV2217 |