Texas Instruments
제품 번호:
TLV2472CDGN
제조업체:
패키지:
8-HVSSOP
배치:
-
설명:
IC CMOS 2 CIRCUIT 8HVSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.7455
$2.7455
10
$2.4643
$24.643
25
$2.32978
$58.2445
100
$2.019035
$201.9035
250
$1.915542
$478.8855
500
$1.718797
$859.3985
1000
$1.449596
$1449.596
2500
$1.37711
$3442.775
5000
$1.325345
$6626.725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.5V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2.8 MHz |
| Current - Supply | 600µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 2.5 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-HVSSOP |
| Voltage - Input Offset | 250 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Base Product Number | TLV2472 |