Texas Instruments
제품 번호:
TLV2764IN
제조업체:
패키지:
14-PDIP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.819
$3.819
10
$3.4333
$34.333
25
$3.24558
$81.1395
100
$2.812855
$281.2855
250
$2.668588
$667.147
500
$2.394513
$1197.2565
1000
$2.019472
$2019.472
2500
$1.918496
$4796.24
5000
$1.846372
$9231.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.23V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Current - Supply | 20µA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Input Bias | 3 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 550 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 10.2 mA |
| Base Product Number | TLV2764 |