Texas Instruments
제품 번호:
TLV320AIC24KIPFBR
제조업체:
패키지:
48-TQFP (7x7)
배치:
-
설명:
IC CODEC 16BIT DUAL PROG 48-TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.308
$6.308
10
$5.662
$56.62
25
$5.35306
$133.8265
100
$4.63923
$463.923
250
$4.40135
$1100.3375
500
$3.949321
$1974.6605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 87 / 92 |
| Voltage - Supply, Digital | 1.65V ~ 1.95V |
| Data Interface | Serial |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFP (7x7) |
| Sigma Delta | Yes |
| Series | - |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 84 / 92 |
| Type | Voice-Band |
| Package / Case | 48-TQFP |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Base Product Number | TLV320 |