Texas Instruments
제품 번호:
TLV3602QDGKRQ1
제조업체:
패키지:
8-VSSOP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8VSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.19755
$81.9755
25
$7.81584
$195.396
100
$6.78661
$678.661
250
$6.481584
$1620.396
500
$5.909665
$2954.8325
1000
$5.147138
$5147.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 3.5ns |
| Output Type | Push-Pull, CMOS, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 30mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.4V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 5µA @ 5V |
| Hysteresis | 5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 7mA |