Texas Instruments
제품 번호:
TLV5614CD
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC DAC 12BIT V-OUT 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.216
$20.216
10
$18.6466
$186.466
25
$17.8087
$445.2175
100
$15.92314
$1592.314
250
$15.189854
$3797.4635
500
$14.456549
$7228.2745
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of D/A Converters | 4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| INL/DNL (LSB) | ±1.5, ±0.5 |
| Architecture | String DAC |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Data Interface | SPI |
| Settling Time | 20µs |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| Differential Output | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Bits | 12 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TLV5614 |