Texas Instruments
제품 번호:
TLV9034QDYYRQ1
제조업체:
패키지:
14-SOT-23-THIN
배치:
-
설명:
AUTOMOTIVE, 5.5-V, LOW-VOLTAGE,
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.767
$1.767
10
$1.58365
$15.8365
25
$1.49416
$37.354
100
$1.27319
$127.319
250
$1.19548
$298.87
500
$1.046045
$523.0225
1000
$0.866723
$866.723
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 95dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 100ns (Typ) |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 100mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOT-23-THIN |
| Voltage - Input Offset (Max) | 1.5mV @ 5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SOT-23-14 Thin, SOT-23 Variant |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 30µA |