Floyd Bell Inc
제품 번호:
TMB-86-201-Q(F)
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 33.02MM PNL MNT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.4185
$15.4185
10
$13.8586
$138.586
25
$12.69238
$317.3095
50
$11.49443
$574.7215
100
$10.06981
$1006.981
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | AC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.180" (29.97mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm) |
| Current - Supply | 2 ~ 15mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.300" Dia (33.02mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 30 ~ 120V |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | Turbo |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 120V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Operating Mode | Pulse, Fast |
| Frequency | 2.9kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TMB-86 |