Trinamic Motion Control GmbH
제품 번호:
TMC2590-TA-T
패키지:
32-TQFP-EP (5x5)
배치:
-
설명:
IC MTR DRVR BIPOLAR 5-60V 32TQFP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.2705
$2.2705
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Printer |
| Current - Output | 8A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 5V ~ 60V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFP-EP (5x5) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | stallGuard™ |
| Package / Case | 32-TQFP Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1 ~ 1/256 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.25V |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI, Step/Direction |
| Motor Type - AC, DC | Universal |
| Base Product Number | TMC2590 |