Trinamic Motion Control GmbH
제품 번호:
TMC5031-LA
패키지:
48-QFN (7x7)
배치:
-
설명:
IC MTR DRVR BIPOLAR 3.3-5V 48QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.1055
$11.1055
10
$10.032
$100.32
25
$9.56536
$239.134
80
$8.305375
$664.43
230
$7.93213
$1824.3899
440
$7.232217
$3182.17548
945
$6.299032
$5952.58524
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Voltage - Load | 4.75V ~ 16V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | 1 ~ 1/256 |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Package | Tray |
| Interface | SPI |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | TMC5031 |