Trinamic Motion Control GmbH
제품 번호:
TMC603A-LA-X
패키지:
52-QFN (8x8)
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
IC MOTOR DRIVER 3.3V-5V 52QFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Voltage - Load | 10V ~ 50V |
| Motor Type - Stepper | Multiphase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 52-QFN (8x8) |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Series | - |
| Package / Case | 52-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Base Product Number | TMC603 |