Trinamic Motion Control GmbH
제품 번호:
TMC6140-LA-T
패키지:
36-QFN (5x6)
배치:
-
설명:
GATE DRIVER IC 5-30V QFN36
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.3655
$2.3655
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 500mA |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Voltage - Load | 5V ~ 30V |
| Motor Type - Stepper | Multiphase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (5x6) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 36-VFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | - |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC), PMSM |
| Base Product Number | TMC6140 |