Trinamic Motion Control GmbH
제품 번호:
TMCM-1160-TMCL
패키지:
-
배치:
-
설명:
STEPPER DRIVER 2.8A 9-51V LOAD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Current - Output | 2.8A |
| Voltage - Load | 9 ~ 51V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | TMCM |
| Type | Board |
| For Use With/Related Products | - |
| Voltage - Supply | 12 ~ 48VDC |
| Motor Type | Stepper |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Interface | RS-485, Step / Direction, USB |
| Base Product Number | TMCM-1160 |
| Number of Motors | 1 |
| Control / Drive Type | Stepper, Bipolar |